9

FBC Český Těšín

4
Moravskoslezská liga mužů 4. 11. 2023 @ 10:30 SH ZŠ Čeladná
Věděli jsme, že nás očekává neskutečně těžké utkání, po ztrátě dvou bodů jsme tentokrát nic jiného než tři body, nebyli ochotni připustit. První třetina tomuto chtíči napovídala na výbornou. Postupně se o trefy zasloužili Vajda, Karásek, Filipčík a 2x Keberle. I vlivem zranění a pěti fíků byl Jirgl střídán, což naše řádění trochu zastavilo. Druhou třetinu jsme začli taky gólově, jen tentokrát do vlastní brány. Následné oslabení jsme přežili a návrat Těšína do utkání neumožnili. Naopak, do konce půle jsme využili přesilovku díky Hurtovi a Grzymek do konce druhé části zvýšil už na 7:1. Částečný návrat do hry jsme soupeři umožnili hned ze startu třetí části a dalšímu snížení po vyloučení Filipčíka. Po dvou obdržených brankách jsme také dvakrát zaúřadovali znovu my, Grzymek přidal druhý gól. Na poslední dvě minuty se při využité přesilovce po střele Chovance podíval do brány také Beneš, po úpravě stavu na konečných 9:4 se už více nestalo. Zde můžeme být spokojeni s veškerým předvedeným výkonem, kromě prohrané třetí třetiny. Další hrací víkend je naplánován na 25. a 26.11., tygři však dostanou povinné volno, a tak další síly změří až 10.12. proti Jablunkovu a Rožnovu v Opavě.
Střely Tigers – 27 | Střely Těšín – 18
Kanadské bodování – 4:00 J. Vajda (M. Přindiš), 5:41 V. Karásek (D. Tichopád), 6:58 J. Filipčík, 9:30 O. Keberle, 12:15 O. Keberle, 21:09 P. Hurta (M. Hlaváč), 22:45 M. Grzymek (D. Tichopád), 31:46 M. Grzymek (V. Karásek), 37:35 O. Chovanec (D. Studník)
Gólman – J. Šprinc (od 37:01 T. Beneš)
Sestava: J. Šprinc, T. Beneš – D. Kotzur, M. Hlaváč, M. Novotný, O. Keberle ©, M. Přindiš, L. Říhovský, O. Chovanec, J. Vajda, V. Karásek, J. Fanfrla, D. Tichopád, D. Studník, T. Vicherek, M. Grzymek, P. Hurta, J. Filipčík, M. Kapec