Elévi

Do kategorie elévů v sezóně 2023/2024 patří hráči a hráčky ročníku 2013 a 2014.

Zápasy elévů - Oranžoví

Ne 01 Říj 9:00 U11 U11 ORANŽOVÍ v FbK Horní Suchá 10 - 5
Ne 01 Říj 10:00 U11 FBC Intevo Třinec v U11 ORANŽOVÍ 26 - 2
Ne 01 Říj 11:30 U11 U11 ORANŽOVÍ v 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 5 - 18
Ne 01 Říj 12:30 U11 1.FK Ostrava JIH v U11 ORANŽOVÍ 21 - 2
So 21 Říj 8:00 U11 U11 ORANŽOVÍ v FBC Vikings Kopřivnice 2 - 21
So 21 Říj 9:00 U11 FBC ORCA KRNOV v U11 ORANŽOVÍ 19 - 6
So 21 Říj 10:30 U11 U11 ORANŽOVÍ v 1.SC TEMPISH Vítkovice Aligátor 4 - 32
So 21 Říj 11:30 U11 Torpedo Havířov v U11 ORANŽOVÍ 19 - 6
So 25 Lis 9:00 U11 U11 ORANŽOVÍ v FBC Hlučín 2 - 14
So 25 Lis 10:00 U11 1.SC Bohumín 98 v U11 ORANŽOVÍ 18 - 2
So 25 Lis 11:30 U11 U11 ORANŽOVÍ v U11 ORANŽOVÍ 3 - 18
So 25 Lis 12:30 U11 FBC ORCA KRNOV v U11 ORANŽOVÍ 17 - 8
Út 09 Led 11:30 U11 FBC Vikings Kopřivnice v U11 ORANŽOVÍ 25 - 6
So 20 Led 8:00 U11 U11 ORANŽOVÍ v FBC Spartak Bílovec 9 - 13
So 20 Led 9:00 U11 1.MVIL Ostrava v U11 ORANŽOVÍ 7 - 9
So 20 Led 10:30 U11 U11 ORANŽOVÍ v TJ Slovan Havířov Bílí 8 - 14
Ne 21 Led 8:30 U11 U11 ORANŽOVÍ v Torpedo Havířov 9 - 8
Ne 21 Led 9:30 U11 U11 ORANŽOVÍ v FBC ORCA KRNOV 11 - 12
Ne 21 Led 10:30 U11 FBC Hlučín v U11 ORANŽOVÍ 14 - 7
Ne 11 Úno 9:30 U11 U11 ORANŽOVÍ v 1.FK Ostrava JIH 4 - 25
Ne 11 Úno 10:30 U11 U11 ORANŽOVÍ v Z.F.K. Petrovice 10 - 13
Ne 11 Úno 11:30 U11 FbK Horní Suchá v U11 ORANŽOVÍ 7 - 16
Ne 11 Úno 13:00 U11 FBC Hlučín v U11 ORANŽOVÍ 15 - 3

Zápasy elévů - Černí

So 30 Zář 9:00 U11 U11 ČERNÍ v PASKOV SAURIANS 3 - 4
So 30 Zář 10:00 U11 Salibandy Club Ostrava v U11 ČERNÍ 1 - 16
So 30 Zář 11:00 U11 1.SC Bohumín 98 v U11 ČERNÍ 15 - 8
So 30 Zář 12:00 U11 U11 ČERNÍ v FBC Letka 10 - 9
So 21 Říj 9:00 U11 FbK Horní Suchá v U11 ČERNÍ 1 - 19
So 21 Říj 10:30 U11 1.SC TEMPISH Vítkovice Draci v U11 ČERNÍ 16 - 3
So 21 Říj 13:30 U11 U11 ČERNÍ v TJ Slovan Havířov Modří 4 - 17
So 25 Lis 9:30 U11 U11 ČERNÍ v FBC ORCA KRNOV 12 - 7
So 25 Lis 10:30 U11 U11 ČERNÍ v FBC Hlučín 12 - 7
So 25 Lis 11:30 U11 U11 ČERNÍ v U11 ČERNÍ 18 - 3
So 25 Lis 13:00 U11 1.SC Bohumín 98 v U11 ČERNÍ 12 - 9
So 09 Pro 8:00 U11 U11 ČERNÍ v FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 6 - 13
So 09 Pro 10:00 U11 FBC ORCA KRNOV v U11 ČERNÍ 5 - 13
So 09 Pro 10:30 U11 U11 ČERNÍ v FBC Vikings Kopřivnice 10 - 10
So 09 Pro 11:30 U11 FBC Intevo Třinec v U11 ČERNÍ 14 - 4
Ne 14 Led 11:30 U11 U11 ČERNÍ v 1.SC TEMPISH Vítkovice Draci 7 - 21
So 20 Led 9:00 U11 U11 ČERNÍ v 1.FBK Sršni Rožnov p/R 14 - 10
So 20 Led 10:00 U11 Salibandy Club Ostrava v U11 ČERNÍ 0 - 18
So 20 Led 12:30 U11 1.SC TEMPISH Vítkovice Aligátor v U11 ČERNÍ 11 - 8
Ne 11 Úno 9:00 U11 U11 ČERNÍ v 1.MVIL Ostrava 10 - 4
Ne 11 Úno 10:00 U11 FBC Studénka v U11 ČERNÍ 2 - 10
Ne 11 Úno 11:30 U11 U11 ČERNÍ v Torpedo Havířov 9 - 17
Ne 11 Úno 12:30 U11 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop v U11 ČERNÍ 8 - 9

Soupiska elévů

  Pozice Věk
Alex Lubojacký Brankář 9
Jaroslav Jackanin Obránce 9
Natálie Kozlová Útočník 10
Milan Trávníček Útočník 9
Anežka Hamrová Obránce 10
Lukáš Sleczka Obránce 9
Jan Šmíd 10
Magdaléna Průšová Obránce 10
Šimon Mináč Brankář 9
Martin Tásler Obránce 9
Andrej Kollár Obránce 9
Josef Gajdoš Útočník, Obránce 10
Vít Netočný Obránce 9
Mikuláš Řeháček Obránce 9
Michal Kolařík Útočník, Obránce 10
Alexandr Stonawski Obránce 10
Marek Hruška Obránce 9
Václav Tešnar Obránce 10
Mikuláš Linhart Útočník 10
Erik Šindelář 9
Adéla Florčinská Brankář 11
Filip Kříž 10
Dominik Gregor 10
Ondřej Pospíšil Útočník, Obránce 9
Klára Musialová Útočník 10
Robert Volný Obránce, Brankář 9
Tobias Matysík Útočník, Obránce 10
Matěj Pěntoň Útočník 10
Martin Václavek Obránce, Brankář 9
Jaroslav Drábek Obránce 10
Adam Šmíd Obránce 11
Jakub Bartusek Obránce 10
Vít Rojíček Útočník 10
Nikola Livarová Útočník 8
Tomáš Rojíček Útočník 7
Jakub Ficek Obránce 9
Vojtěch Otisk Útočník 10
15 Thomas Lazor Obránce 11
16 Jan Hučík Obránce 11
17 Václav Skořupa Obránce 10
19 Filip Holuša Obránce 11
24 Matyáš Wloch Útočník, Obránce 10
25 Karolína Olšáková Obránce 11
27 Šimon Pavel Rajbovský Útočník 10
31 Filip Jiříček Obránce 10
32 Kryštof Piš Útočník 10
62 Klaudie Karásková Obránce 10
98 Vít Bittner Brankář 10

Realizační tým elévů

Práce Telefonní číslo
Jan Mináč trenér +420 731 821 399
Jonáš Beňovič trenér +420 731 181 275
Marek Novotný trenér +420732376756
Ondřej Olšák trenér +420724521336