Mladší žáci

Do kategorie mladších žáků v sezóně 2023/2024 patří hráči a hráčky ročníku 2011 a 2012.


TURNAJ V ODRÁCH | Třetí místo získali v Odrách mladší žáci!

Dne 11. 5. 2024 se uskutečnil Jarní turnaj ve florbale, který pořádal florbalový klub SVČ...

ZHODNOCENÍ SEZÓNY | Sezóna 2023/24 mladších žáků pohledem trenéra Jirky Fiedora!

Vážení čtenáři, dovolte nám krátké zhodnocení soutěžní ligové sezóny 2023/2024 týmu FBC Tigers Poruba v...

SOUHRN VÝSLEDKŮ | Mladší žáci ukončili sezónu v Českém Těšíně!

MLADŠÍ ŽÁCI – ČERNÍ: Mužstvo mladších žáků FBC Tigers Poruba černí se v Českém Těšíne v...

Zápasy mladších žáků - Černí

So 23 Zář 9:35 U13 Mladší žáci - černí v 1. SFK Havířov bílí 2 - 4
So 23 Zář 10:45 U13 Mladší žáci - černí v Z.F.K. Petrovice 4 - 7
So 23 Zář 11:55 U13 FBK Škorpioni Ostrava v Mladší žáci - černí 7 - 2
So 23 Zář 13:40 U13 FBC ORCA KRNOV – BRUNTÁL v Mladší žáci - černí 2 - 6
So 07 Říj 9:35 U13 Z.F.K. Petrovice v Mladší žáci - černí 4 - 3
So 07 Říj 11:20 U13 Mladší žáci - černí v FBC Letka 3 - 3
So 07 Říj 13:05 U13 Mladší žáci - černí v TJ Slovan Havířov Bílí 7 - 1
So 07 Říj 14:15 U13 FBK Škorpioni Ostrava v Mladší žáci - černí 3 - 2
So 04 Lis 9:45 U13 Mladší žáci - černí v Torpedo Havířov 2 - 6
So 04 Lis 10:55 U13 1.SC TEMPISH Vítkovice v Mladší žáci - černí 2 - 3
So 04 Lis 12:40 U13 FBC Český Těšín v Mladší žáci - černí 5 - 6
Ne 14 Led 9:00 U13 1.SC Bohumín 98 v Mladší žáci - černí 0 - 9
Ne 14 Led 10:45 U13 PASKOV SAURIANS v Mladší žáci - černí 0 - 3
Ne 14 Led 12:30 U13 Mladší žáci - černí v FBC Spartak Bílovec 3 - 4
Ne 14 Led 14:15 U13 Mladší žáci - černí v SVČ Odry 0 - 3
So 02 Bře 8:00 U13 Mladší žáci - černí v S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ
So 02 Bře 9:10 U13 1.FK Ostrava JIH v Mladší žáci - černí
So 02 Bře 10:55 U13 Mladší žáci - černí v 1.MVIL Ostrava
So 02 Bře 12:05 U13 PASKOV SAURIANS v Mladší žáci - černí

Zápasy mladších žáků - Oranžoví

Ne 24 Zář 9:35 U13 Mladší žáci - oranžoví v FBC Letka 3 - 0
Ne 24 Zář 10:45 U13 Mladší žáci - oranžoví v PASKOV SAURIANS 3 - 2
Ne 24 Zář 11:55 U13 Torpedo Havířov v Mladší žáci - oranžoví 7 - 3
Ne 24 Zář 13:40 U13 Mladší žáci - oranžoví v FBC TJ Sokol Frenštát p.R. 3 - 2
Ne 08 Říj 8:00 U13 Mladší žáci - oranžoví v Salibandy Club Ostrava 7 - 3
Ne 08 Říj 9:10 U13 1.FBK Sršni Rožnov p/R v Mladší žáci - oranžoví 0 - 5
Ne 08 Říj 10:55 U13 Mladší žáci - oranžoví v 1.SC Bohumín 98 2 - 5
Ne 08 Říj 12:05 U13 FbK Horní Suchá v Mladší žáci - oranžoví 1 - 6
So 04 Lis 9:00 U13 FBC Letka v Mladší žáci - oranžoví 6 - 0
So 04 Lis 10:45 U13 1.FBC Karviná v Mladší žáci - oranžoví 4 - 2
So 04 Lis 12:30 U13 Mladší žáci - oranžoví v FBC ORCA KRNOV – BRUNTÁL 3 - 4
So 04 Lis 14:15 U13 Mladší žáci - oranžoví v S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ 2 - 9
So 13 Led 9:35 U13 Mladší žáci - oranžoví v FbC KOVO KM Frýdek-Místek Rysové 1 - 6
So 13 Led 10:45 U13 Mladší žáci - oranžoví v FBK Škorpioni Ostrava 4 - 0
So 13 Led 11:55 U13 1.SC TEMPISH Vítkovice v Mladší žáci - oranžoví 3 - 3
So 13 Led 13:40 U13 FBC TJ Sokol Frenštát p.R. v Mladší žáci - oranžoví 3 - 1
So 27 Led 9:00 U13 Mladší žáci - oranžoví v FBC Hlučín 5 - 0
So 27 Led 10:10 U13 SVČ Odry v Mladší žáci - oranžoví 1 - 2
So 27 Led 13:05 U13 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop v Mladší žáci - oranžoví 4 - 1
So 27 Led 15:00 U13 Mladší žáci - oranžoví v FBK Škorpioni Ostrava 7 - 1
So 02 Bře 8:00 U13 Mladší žáci - oranžoví v FBC Spartak Bílovec
So 02 Bře 9:10 U13 FBC Český Těšín v Mladší žáci - oranžoví
So 02 Bře 10:55 U13 Mladší žáci - oranžoví v 1.SC Bohumín 98
So 02 Bře 12:05 U13 1. SFK Havířov bílí v Mladší žáci - oranžoví

Kompletní rozpis zápasů Moravskoslezské ligy mladších žáků v sezóně 2023/2024 si můžete stáhnout zde.

Soupiska mladších žáků - Černí

  Pozice Věk
5 Matěj Repaň Obránce 11
28 Vojtěch Fiedor Obránce 12
29 Adam Hečko Obránce 12
30 Denis Basl Útočník 12
33 Oliver Jaroš Útočník 12
36 Matěj Urbánek Obránce 11
40 Jan Klapuch Útočník 11
41 Filip Volný Obránce 12
45 Marek Bordovský Útočník 12
54 Dany Oliva 12
99 Štěpán Burýšek Brankář 12
99 Marek Sýkora Brankář 11

Soupiska mladších žáků - Oranžoví

  Pozice Věk
Adam Ondriáš Obránce 12
Jakub Kopřiva Obránce 11
Laura Smítalová Útočník 11
Ondřej Beran Útočník 12
1 Lukáš Kamínek Brankář 12
7 Tadeáš Tůma 11
20 Adam Nespěšný Obránce 11
35 Petr Blahut Útočník, Obránce 13
38 Vít Kulich Obránce 12
39 Filip Šmerda 12
40 Radim Pavlík Obránce 13
43 Vojtěch Kuča 11
50 Samuel Harabasz Obránce 13
61 Štěpán Strnadel Obránce 12

Realizační tým mladších žáků

Práce Telefonní číslo
Aleš Basl trenér +420 739 490 764
Jiří Fiedor trenér +420 604 671 680