3

1. SFK Havířov B

2
Moravskoslezská třída mužů 9. 12. 2023 @ 14:40 SH ZŠ Mařádkova Opava

V prvním zápase jsme měli změřit síly právě s lídrem tabulky z Havířova. Od první minuty jsme začali velmi aktivně a odměnou nám byl gól už v polovině druhé minuty po krásné střele z dálky z hole L. Říhovského (O. Keberle).

V druhé polovině první třetiny se po krásně rozehrané standardce od opět asistujícího O. Keberleho dokázal prosadit také D. Studník (pořadatelé z Paskova byli proti a radši připsali gól našemu golmanovi pravděpodobně jako revanš za předvedené zákroky) a po první třetině jsme vedli 2:0. V druhé třetině přišlo nejprve snížení, když famózně chytajícího J. Beňoviče poprvé soupeři dokázali prostřelit, ale dvougólové vedení nám vrátil J. Szurman (L. Říhovský). Posilněni vedením, skvělými zákroky golmana, předvedené hry a hlavně „žijící“ střídačkou jsme v poslední třetině dovolili pouze snížení a urvali jsme velmi cenné 3 body a dokázali jsme, jako první tým v sezóně, soupeře z Havířova porazit.

FBC Tigers Poruba 3 - 2 1. SFK Havířov B

• Sobota 9 prosince 2023 @ 14:40