11

KTG Bruises Opava C

1
Moravskoslezská třída mužů 19. 11. 2023 @ 11:20 TJ Slavia Malé Hoštice

Do druhého zápasu proti opavským Bruises nastoupil zcela vyměněný tým, který se s tím, co odehrál první zápas, s největší pravděpodobností vyměnili v autobuse. Chuť útočit byla poprvé odměněna už ve druhé minutě a Džubinský otevřel brankový účet. Do konce třetiny ještě zvyšovali Říhovský a Novotný. Druhá třetina nejprve přinesla zvýšení na 4:0, poté odbráněnou přesilovou hru, ve které soupeř si doslova ani neškrtl, načež přidání dalších branek dirigovali Szurman, Studník a znovu podruhé v zápase Novotný. I když to podle zápisu tak není, do třetí třetiny, kterou tygři dohrávali v oslabení, se podíval znovu do branky Koziorek a zažil si tak křest ohněm. Tu sice ustál, o pár minut později po nedůrazném odbránění dorážky už poprvé a naposled kapituloval. Konečné slovo v brankovém přídělu si vzali postupně Kocúr, Džubinský, Keberle a Vicherek. Aby bylo co číst, u dvou branek se zastavíme. Co nebývá zvykem, tak sedmá branka tygrů byla vstřelena z brejku v oslabení. Za mírně větší kuriozitu lze považovat desátý gól Keberleho, který při prvním útoku a výhybném manévru, aby nesrazil gólmana ztratil hůl, kterou mu soupeřův gólman sportovně podal. Keberle se po třech vteřinách odvděčil zametením do prázdné.

Kanadské bodování – 1:30 F. Džubinský (J. Szurman), 6:44 L. Říhovský (O. Keberle), 10:19 M. Novotný (V. Kocúr), 16:50 D. Studník (M. Novotný), 20:47 J. Szurman (O. Keberle), 21:53 D. Studník (V. Kocúr), 23:58 M. Novotný (F. Džubinský), 32:32 V. Kocúr (D. Studník), 33:00 F. Džubinský (T. Vicherek), 34:49 O. Keberle (M. Novotný), 35:10 T. Vicherek (J. Szurman)

Gólman – J. Beňovič (od 24:00 L. Koziorek)

Sestava – J. Beňovič, L. Koziorek – M. Keberle, J. Szurman, M. Novotný, O. Keberle, L. Říhovský, P. Mintěl, Š. Willaschek, V. Kocúr, D. Studník, T. Vicherek ©, P. Schmidt, O. Fojt, F. Džubinský