Více o zápasu

Elévi Černí

U11 ČERNÍ

18

U11 ČERNÍ

3
Moravskoslezská liga elévů 25. 11. 2023 @ 11:30 SH Hlučín

U11 ČERNÍ 18 - 3 U11 ČERNÍ

  • Sobota 25 listopadu 2023 @ 11:30
  • Moravskoslezská liga elévů 
  • SH Hlučín
190
Odehráno
77
Výhry
33
Remízy
80
Prohry

Předchozí zápasy

19 Srp 23 14:00 POHÁR 1.MVIL Ostrava v FBC Tigers Poruba 5 - 4
19 Srp 23 18:30 POHÁR FBC Tigers Poruba v KTG Bruises Opava 11 - 3
20 Srp 23 12:00 POHÁR FbC Coyotes Jablunkov v FBC Tigers Poruba 2 - 5
20 Srp 23 15:00 POHÁR FBC Tigers Poruba v TJ Slovan Havířov 1 - 13
27 Srp 23 9:30 POHÁR FBC Tigers Poruba v FBC Spartak Bílovec 3 - 9
10 Zář 23 9:35 pohár Paskov FBC Tigers Poruba v 1.SC Bohumín 98 5 - 1
10 Zář 23 10:45 pohár Paskov Torpedo Havířov v FBC Tigers Poruba 5 - 6
10 Zář 23 12:30 pohár Paskov PASKOV SAURIANS v FBC Tigers Poruba 1 - 1
10 Zář 23 13:40 pohár Paskov FBC Tigers Poruba v FBC Šternberk 0 - 6
17 Zář 23 10:10 U17 S.K. P.E.M.A. OPAVA v FBC Tigers Poruba 8 - 3
17 Zář 23 12:30 U17 FBC Tigers Poruba v SVČ Odry 6 - 5
23 Zář 23 9:35 U13 Mladší žáci - černí v 1. SFK Havířov bílí 2 - 4
23 Zář 23 10:45 U13 Mladší žáci - černí v Z.F.K. Petrovice 4 - 7
23 Zář 23 11:55 U13 FBK Škorpioni Ostrava v Mladší žáci - černí 7 - 2
23 Zář 23 13:40 U13 FBC ORCA KRNOV – BRUNTÁL v Mladší žáci - černí 2 - 6
24 Zář 23 9:00 MUŽI A Bazinga Ostrava v FBC Tigers Poruba 3 - 2
24 Zář 23 9:35 U13 Mladší žáci - oranžoví v FBC Letka 3 - 0
24 Zář 23 10:45 U13 Mladší žáci - oranžoví v PASKOV SAURIANS 3 - 2
24 Zář 23 11:55 U13 Torpedo Havířov v Mladší žáci - oranžoví 7 - 3
24 Zář 23 12:45 MUŽI A FBC Tigers Poruba v Z.F.K. Petrovice B 9 - 4
24 Zář 23 13:40 U13 Mladší žáci - oranžoví v FBC TJ Sokol Frenštát p.R. 3 - 2
30 Zář 23 9:00 U11 U11 ČERNÍ v PASKOV SAURIANS 3 - 4
30 Zář 23 10:00 U11 Salibandy Club Ostrava v U11 ČERNÍ 1 - 16
30 Zář 23 11:00 U11 1.SC Bohumín 98 v U11 ČERNÍ 15 - 8
30 Zář 23 12:00 U11 U11 ČERNÍ v FBC Letka 10 - 9
30 Zář 23 12:10 MUŽI B FBC Tigers Poruba v 1. SFK Havířov B 2 - 4
30 Zář 23 14:30 MUŽI B PASKOV SAURIANS C v FBC Tigers Poruba 6 - 5
01 Říj 23 9:00 U11 U11 ORANŽOVÍ v FbK Horní Suchá 10 - 5
01 Říj 23 10:00 U11 FBC Intevo Třinec v U11 ORANŽOVÍ 26 - 2
01 Říj 23 11:20 U15 1.FK Ostrava JIH v FBC Tigers Poruba 2 - 14
01 Říj 23 11:30 U11 U11 ORANŽOVÍ v 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 5 - 18
01 Říj 23 12:30 U11 1.FK Ostrava JIH v U11 ORANŽOVÍ 21 - 2
01 Říj 23 13:40 U15 FBC Tigers Poruba v 1.SC Bohumín 98 5 - 5
07 Říj 23 9:35 U13 Z.F.K. Petrovice v Mladší žáci - černí 4 - 3
07 Říj 23 11:20 U13 Mladší žáci - černí v FBC Letka 3 - 3
07 Říj 23 13:05 U13 Mladší žáci - černí v TJ Slovan Havířov Bílí 7 - 1
07 Říj 23 14:15 U13 FBK Škorpioni Ostrava v Mladší žáci - černí 3 - 2
07 Říj 23 15:40 U17 TJ Slovan Havířov B v FBC Tigers Poruba 2 - 2
07 Říj 23 19:10 U17 FBC Tigers Poruba v FbC KOVO KM Frýdek-Místek 1 - 17
08 Říj 23 8:00 U13 Mladší žáci - oranžoví v Salibandy Club Ostrava 7 - 3
08 Říj 23 9:10 U13 1.FBK Sršni Rožnov p/R v Mladší žáci - oranžoví 0 - 5
08 Říj 23 10:55 U13 Mladší žáci - oranžoví v 1.SC Bohumín 98 2 - 5
08 Říj 23 12:05 U13 FbK Horní Suchá v Mladší žáci - oranžoví 1 - 6
14 Říj 23 9:30 U9 FBC Tigers Poruba v FBC Letka Modří 3 - 5
14 Říj 23 9:45 MUŽI C FBC Letka C v FBC Tigers Poruba 13 - 4
14 Říj 23 10:15 MUŽI A FBC Tigers Poruba v FBC Honey Badgers F-M 6 - 4
14 Říj 23 10:30 U9 FBC Tigers Poruba v FBC Český Těšín 10 - 7
14 Říj 23 10:45 MUŽI C 1.MVIL Ostrava C v FBC Tigers Poruba 6 - 5
14 Říj 23 11:30 U9 TJ Slovan Havířov Modří v FBC Tigers Poruba 5 - 10
14 Říj 23 12:30 MUŽI C FBC Hlučín B v FBC Tigers Poruba 13 - 2
14 Říj 23 13:00 U9 Z.F.K. Petrovice v FBC Tigers Poruba 4 - 8
14 Říj 23 14:00 MUŽI A S.K. P.E.M.A. OPAVA B v FBC Tigers Poruba 1 - 11
15 Říj 23 9:00 MUŽI B FBC Tigers Poruba v FbC Frýdek-Místek B – Palkovice 5 - 2
15 Říj 23 12:30 MUŽI B FBC Tigers Poruba v SKP Nový Jičín – FBK Frenštát 15 - 2
21 Říj 23 8:00 U11 U11 ORANŽOVÍ v FBC Vikings Kopřivnice 2 - 21
21 Říj 23 9:00 U11 FBC ORCA KRNOV v U11 ORANŽOVÍ 19 - 6
21 Říj 23 9:00 U11 FbK Horní Suchá v U11 ČERNÍ 1 - 19
21 Říj 23 10:30 U11 U11 ORANŽOVÍ v 1.SC TEMPISH Vítkovice Aligátor 4 - 32
21 Říj 23 10:30 U11 1.SC TEMPISH Vítkovice Draci v U11 ČERNÍ 16 - 3
21 Říj 23 11:30 U11 Torpedo Havířov v U11 ORANŽOVÍ 19 - 6
21 Říj 23 13:30 U11 U11 ČERNÍ v TJ Slovan Havířov Modří 4 - 17
22 Říj 23 10:20 U15 FBC Letka v FBC Tigers Poruba 6 - 9
22 Říj 23 12:40 U15 1. SC TEMPISH Vítkovice B v FBC Tigers Poruba 10 - 3
28 Říj 23 8:30 U9 FBC Tigers Poruba v 1.SC TEMPISH Vítkovice tygříci 5 - 4
28 Říj 23 10:30 U9 1.SC TEMPISH Vítkovice lvíčata v FBC Tigers Poruba 4 - 6
28 Říj 23 12:00 U9 1.SC Bohumín 98 v FBC Tigers Poruba 3 - 2
29 Říj 23 9:00 MUŽI C FBC Letka C v FBC Tigers Poruba 4 - 12
29 Říj 23 10:45 MUŽI C 1.MVIL Ostrava C v FBC Tigers Poruba 7 - 6
29 Říj 23 12:30 MUŽI C FBC Hlučín B v FBC Tigers Poruba 1 - 8
04 Lis 23 9:00 U13 FBC Letka v Mladší žáci - oranžoví 6 - 0
04 Lis 23 9:10 U17 1.FK Ostrava JIH v FBC Tigers Poruba 6 - 12
04 Lis 23 9:45 U13 Mladší žáci - černí v Torpedo Havířov 2 - 6
04 Lis 23 10:30 MUŽI A FBC Tigers Poruba v FBC Český Těšín 9 - 4
04 Lis 23 10:45 U13 1.FBC Karviná v Mladší žáci - oranžoví 4 - 2
04 Lis 23 10:55 U13 1.SC TEMPISH Vítkovice v Mladší žáci - černí 2 - 3
04 Lis 23 12:30 U13 Mladší žáci - oranžoví v FBC ORCA KRNOV – BRUNTÁL 3 - 4
04 Lis 23 12:40 U17 FBC Tigers Poruba v Salibandy Club Ostrava 6 - 8
04 Lis 23 12:40 U13 FBC Český Těšín v Mladší žáci - černí 5 - 6
04 Lis 23 14:15 U13 Mladší žáci - oranžoví v S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ 2 - 9
05 Lis 23 8:00 MUŽI A FBC TJ Sokol Frenštát p.R. v FBC Tigers Poruba 3 - 3
11 Lis 23 9:00 U9 1.SC TEMPISH Vítkovice lvíčata v FBC Tigers Poruba 3 - 3
11 Lis 23 10:30 U9 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA v FBC Tigers Poruba 7 - 5
11 Lis 23 12:00 U9 FBC Tigers Poruba v TJ Slovan Havířov Modří 2 - 2
12 Lis 23 8:00 U15 Salibandy Club Ostrava v FBC Tigers Poruba 4 - 5
12 Lis 23 10:20 U15 FBC Spartak Bílovec v FBC Tigers Poruba 7 - 8
18 Lis 23 9:00 U17 FBC Tigers Poruba v 1. SFK Havířov B 2 - 13
18 Lis 23 12:30 U17 FBC Spartak Bílovec v FBC Tigers Poruba 6 - 3
19 Lis 23 9:00 MUŽI B SK ANAKONDA v FBC Tigers Poruba 5 - 2
19 Lis 23 11:20 MUŽI B FBC Tigers Poruba v KTG Bruises Opava C 11 - 1
25 Lis 23 9:00 U11 U11 ORANŽOVÍ v FBC Hlučín 2 - 14
25 Lis 23 9:30 U11 U11 ČERNÍ v FBC ORCA KRNOV 12 - 7
25 Lis 23 10:00 U11 1.SC Bohumín 98 v U11 ORANŽOVÍ 18 - 2
25 Lis 23 10:30 U11 U11 ČERNÍ v FBC Hlučín 12 - 7
25 Lis 23 11:30 U11 U11 ORANŽOVÍ v U11 ORANŽOVÍ 3 - 18
25 Lis 23 11:30 U11 U11 ČERNÍ v U11 ČERNÍ 18 - 3
25 Lis 23 11:50 U15 FBK Škorpioni Ostrava v FBC Tigers Poruba 5 - 15
25 Lis 23 12:30 U11 FBC ORCA KRNOV v U11 ORANŽOVÍ 17 - 8
25 Lis 23 13:00 U11 1.SC Bohumín 98 v U11 ČERNÍ 12 - 9
26 Lis 23 9:45 MUŽI C FBC Tigers Poruba v FBC Letka C 9 - 9
26 Lis 23 10:45 MUŽI C FBC Tigers Poruba v 1.MVIL Ostrava C 4 - 5
26 Lis 23 12:30 MUŽI C FBC Tigers Poruba v FBC Hlučín B 14 - 10
03 Pro 23 9:00 U9 FBC Tigers Poruba v 1.SFK Havířov 8 - 2
03 Pro 23 11:00 U9 TJ Slovan Havířov Bílí v FBC Tigers Poruba 7 - 6
03 Pro 23 12:00 U9 FBC Tigers Poruba v Torpedo Havířov 2 - 0
09 Pro 23 8:00 U11 U11 ČERNÍ v FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 6 - 13
09 Pro 23 9:00 U15 FBC Tigers Poruba v FBC ORCA KRNOV – BRUNTÁL 10 - 6
09 Pro 23 10:00 U11 FBC ORCA KRNOV v U11 ČERNÍ 5 - 13
09 Pro 23 10:30 U11 U11 ČERNÍ v FBC Vikings Kopřivnice 10 - 10
09 Pro 23 11:20 U15 FBC Tigers Poruba v FBC ORCA KRNOV 4 - 7
09 Pro 23 11:30 U11 FBC Intevo Třinec v U11 ČERNÍ 14 - 4
09 Pro 23 14:40 MUŽI B FBC Tigers Poruba v 1. SFK Havířov B 3 - 2
09 Pro 23 17:00 MUŽI B PASKOV SAURIANS C v FBC Tigers Poruba 4 - 1
10 Pro 23 11:15 MUŽI A FBC Tigers Poruba v FbC Coyotes Jablunkov 9 - 2
10 Pro 23 15:00 MUŽI A 1.FBK Sršni Rožnov p/R Legendy C v FBC Tigers Poruba 7 - 4
06 Led 24 12:30 U15 FBC Tigers Poruba v 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 7 - 16
06 Led 24 15:00 U15 FBC Tigers Poruba v FBC TJ Sokol Frenštát p.R. 3 - 7
06 Led 24 15:00 MUŽI B FBC Tigers Poruba v FbC Frýdek-Místek B – Palkovice 4 - 2
06 Led 24 15:00 MUŽI B FBC Tigers Poruba v SKP Nový Jičín – FBK Frenštát 5 - 4
09 Led 24 11:30 U11 FBC Vikings Kopřivnice v U11 ORANŽOVÍ 25 - 6
13 Led 24 9:35 U13 Mladší žáci - oranžoví v FbC KOVO KM Frýdek-Místek Rysové 1 - 6
13 Led 24 10:45 U13 Mladší žáci - oranžoví v FBK Škorpioni Ostrava 4 - 0
13 Led 24 11:55 U13 1.SC TEMPISH Vítkovice v Mladší žáci - oranžoví 3 - 3
13 Led 24 13:40 U13 FBC TJ Sokol Frenštát p.R. v Mladší žáci - oranžoví 3 - 1
14 Led 24 9:00 U13 1.SC Bohumín 98 v Mladší žáci - černí 0 - 9
14 Led 24 10:20 U17 FBC Tigers Poruba v 1.FK Ostrava JIH 12 - 7
14 Led 24 10:45 U13 PASKOV SAURIANS v Mladší žáci - černí 0 - 3
14 Led 24 11:30 U11 U11 ČERNÍ v 1.SC TEMPISH Vítkovice Draci 7 - 21
14 Led 24 12:30 U13 Mladší žáci - černí v FBC Spartak Bílovec 3 - 4
14 Led 24 12:40 U17 FBC Tigers Poruba v Z.F.K. Petrovice 1 - 14
14 Led 24 14:15 U13 Mladší žáci - černí v SVČ Odry 0 - 3
20 Led 24 8:00 U11 U11 ORANŽOVÍ v FBC Spartak Bílovec 9 - 13
20 Led 24 9:00 U11 U11 ČERNÍ v 1.FBK Sršni Rožnov p/R 14 - 10
20 Led 24 9:00 U11 1.MVIL Ostrava v U11 ORANŽOVÍ 7 - 9
20 Led 24 10:00 U11 Salibandy Club Ostrava v U11 ČERNÍ 0 - 18
20 Led 24 10:30 U11 U11 ORANŽOVÍ v TJ Slovan Havířov Bílí 8 - 14
20 Led 24 12:30 U11 1.SC TEMPISH Vítkovice Aligátor v U11 ČERNÍ 11 - 8
21 Led 24 8:30 U11 U11 ORANŽOVÍ v Torpedo Havířov 9 - 8
21 Led 24 9:00 MUŽI C FBC Letka C v FBC Tigers Poruba
21 Led 24 9:30 U11 U11 ORANŽOVÍ v FBC ORCA KRNOV 11 - 12
21 Led 24 10:30 U11 FBC Hlučín v U11 ORANŽOVÍ 14 - 7
21 Led 24 10:45 MUŽI C 1.MVIL Ostrava C v FBC Tigers Poruba
21 Led 24 13:15 MUŽI C FBC Hlučín B v FBC Tigers Poruba
21 Led 24 17:30 MUŽI A FBC Hlučín v FBC Tigers Poruba 5 - 10
21 Led 24 20:00 MUŽI A FBC Tigers Poruba v FK Gůfuň Nový Jičín 4 - 4
27 Led 24 9:00 U13 Mladší žáci - oranžoví v FBC Hlučín 5 - 0
27 Led 24 10:10 U13 SVČ Odry v Mladší žáci - oranžoví 1 - 2
27 Led 24 13:05 U13 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop v Mladší žáci - oranžoví 4 - 1
27 Led 24 15:00 U13 Mladší žáci - oranžoví v FBK Škorpioni Ostrava 7 - 1
28 Led 24 9:00 U17 FBC Tigers Poruba v 1.SC Bohumín 98 6 - 20
28 Led 24 11:20 U17 FBC Tigers Poruba v FBC Spartak Bílovec 4 - 10
04 Úno 24 8:00 U15 1. SC TEMPISH Vítkovice B v FBC Tigers Poruba 6 - 8
04 Úno 24 9:00 MUŽI B SK ANAKONDA v FBC Tigers Poruba 2 - 3
04 Úno 24 10:20 U15 FbC Coyotes Jablunkov v FBC Tigers Poruba 18 - 5
04 Úno 24 13:40 MUŽI B FBC Tigers Poruba v KTG Bruises Opava C 10 - 4
10 Úno 24 11:30 MUŽI A FBC Tigers Poruba v Bazinga Ostrava 5 - 5
10 Úno 24 14:00 MUŽI A FBC Tigers Poruba v FBC TJ Sokol Frenštát p.R. 4 - 2
11 Úno 24 9:00 U11 U11 ČERNÍ v 1.MVIL Ostrava 10 - 4
11 Úno 24 9:30 U11 U11 ORANŽOVÍ v 1.FK Ostrava JIH 4 - 25
11 Úno 24 10:00 U11 FBC Studénka v U11 ČERNÍ 2 - 10
11 Úno 24 10:30 U11 U11 ORANŽOVÍ v Z.F.K. Petrovice 10 - 13
11 Úno 24 11:30 U11 U11 ČERNÍ v Torpedo Havířov 9 - 17
11 Úno 24 11:30 U11 FbK Horní Suchá v U11 ORANŽOVÍ 7 - 16
11 Úno 24 12:30 U11 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop v U11 ČERNÍ 8 - 9
11 Úno 24 13:00 U11 FBC Hlučín v U11 ORANŽOVÍ 15 - 3
21 Úno 24 13:30 U9 FbC KOVO KM Frýdek-Místek v FBC Tigers Poruba
24 Úno 24 9:10 U15 FBC Letka v FBC Tigers Poruba
24 Úno 24 9:30 U9 TJ Slovan Havířov Žlutí v FBC Tigers Poruba
24 Úno 24 11:00 U9 FBC Tigers Poruba v FBC Vikings Kopřivnice
24 Úno 24 11:30 U15 1.SC Bohumín 98 v FBC Tigers Poruba
24 Úno 24 12:30 U9 FBC Tigers Poruba v PASKOV SAURIANS
02 Bře 24 8:00 U13 Mladší žáci - oranžoví v FBC Spartak Bílovec
02 Bře 24 8:00 U13 Mladší žáci - černí v S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ
02 Bře 24 9:10 U13 FBC Český Těšín v Mladší žáci - oranžoví
02 Bře 24 9:10 U13 1.FK Ostrava JIH v Mladší žáci - černí
02 Bře 24 10:55 U13 Mladší žáci - černí v 1.MVIL Ostrava
02 Bře 24 10:55 U13 Mladší žáci - oranžoví v 1.SC Bohumín 98
02 Bře 24 11:30 MUŽI A FbC Coyotes Jablunkov v FBC Tigers Poruba 1 - 12
02 Bře 24 12:05 U13 PASKOV SAURIANS v Mladší žáci - černí
02 Bře 24 12:05 U13 1. SFK Havířov bílí v Mladší žáci - oranžoví
02 Bře 24 14:00 MUŽI A FBC Tigers Poruba v 1.FBK Sršni Rožnov p/R Legendy C 2 - 2
03 Bře 24 9:10 U17 1.SC Bohumín 98 v FBC Tigers Poruba
03 Bře 24 11:20 MUŽI B PASKOV SAURIANS v FBC Tigers Poruba 2 - 6
03 Bře 24 11:30 U17 FBC Tigers Poruba v TJ Slovan Havířov B
03 Bře 24 13:40 MUŽI B FBC Tigers Poruba v 1. SFK Havířov B 7 - 9
16 Bře 24 9:00 MUŽI A FBC Tigers Poruba v S.K. P.E.M.A. OPAVA B 7 - 2
16 Bře 24 12:45 MUŽI A FK Gůfuň Nový Jičín v FBC Tigers Poruba 2 - 3
17 Bře 24 8:00 MUŽI B FBC Tigers Poruba v SKP Nový Jičín – FBK Frenštát 8 - 0
17 Bře 24 10:20 MUŽI B FBC Tigers Poruba v FbC Frýdek-Místek B – Palkovice 4 - 0
30 Bře 24 9:00 MUŽI A Z.F.K. Petrovice B v FBC Tigers Poruba 5 - 3
30 Bře 24 11:30 MUŽI A FBC Český Těšín v FBC Tigers Poruba 4 - 4