9

FbC Coyotes Jablunkov

2
Moravskoslezská liga mužů 10. 12. 2023 @ 11:15 SH ZŠ Mařádkova Opava

První utkání nás čekal poslední Jablunkov, který jsme však určitě neměli v plánu podcenit, protože jejich poslední zápas skončil s lídrem tabulky prohrou jen o gól. Do zápasu jsme nastoupili aktivně a zodpovědně, důvěru poprvé v sezoně nástupem od první minuty dostal v bráně Beneš, kterému kryl záda po návratu se zraněním Seidler. Vedení jsme mohli trhnout už mnohem dříve, nakonec však účet v desáté minutě otevřel Hlaváč a následné vyloučení Karáska změnu nepřineslo. Druhá třetina byla jednoznačně v naši režii, což výsledek 8:1 po druhé třetině jen podtrhuje. Třetí dějství však byl znovu totální opak. Nepodařilo se nám vstřelit ani branku, naštěstí jsme však drama nepřipustili, vítězíme 9:2 a bereme tři body.

Střely Tigers – 32 | Střely Jablunkov – 11

Kanadské bodování – 9:00 M. Hlaváč (J. Filipčík), 15:52 O. Keberle (J. Fanfrla), 16:13 D. Kotzur (P. Hurta), 17:30 M. Hlaváč (O. Keberle), 17:48 O. Chovanec (D. Kotzur), 22:03 D. Tichopád (J. Vajda), 24:04 O. Chovanec (L. Říhovský), 24:59 D. Tichopád (M. Grzymek), 25:26 M. Kapec (M. Hlaváč)

Gólman: T. Beneš (od 26:00 M. Seidler)

Sestava: T. Beneš, M. Seidler, J. Šprinc – D. Kotzur, M. Hlaváč, M. Novotný, O. Keberle ©, M. Přindiš, L. Říhovský, O. Chovanec, J. Vajda, V. Karásek, J. Fanfrla, D. Tichopád, D. Studník, M. Grzymek, P. Hurta, J. Filipčík, M. Kapec