Více o zápasu

Muži A

FBC Tigers Poruba

1

TJ Slovan Havířov

13
Pohár Českého florbalu 20. 8. 2023 @ 15:00 Sportovní hala Krásné Pole

Tygří smečka se ve dnech 19. a 20. srpna 2023 historicky poprvé vrhla na pohár českého poháru. V systému prvního kola hraného turnajově se ze skupiny o 5 členech mohla radovat čtyři družstva. Zda se to podařilo i nám, se dozvíte níže.


Poslední zápas měl být podle očekávání křest ohněm, což se taky stalo. Šanci dostal benjamínek Beňovič a dá se říct, že si za celých 45 minut prošel opravdovým peklem. Slovan z národní ligy je o třídu jinde. Pokoušeli jsme se hrát aktivní florbal, ne vždy to však dopadlo podle očekávání. Jedinou odměnu snažení vykřesal Karásek ze standardky před koncem první třetiny. Bídná produktivita se přenesla i do toho utkání, kde nejspíš tíhou soupeře jsme nedokázali zakončovat tak, jak bychom potřebovali. A když ano, na druhé straně byl připravený Sikora. I za konečného stavu 1:13 patří veliké díky všem bojovníkům, kteří se po celou dobu snažili hrát florbal a ukázat, co v nich je. Šance určitě byly a o defenzivním hnusu se taky mluvit nedá. Veliké speciální díky také všem fanouškům a těm, co přišli povzbuzovat a hecovat tým, přestože se na hřiště nedostali. I v tomhle tkví síla tygří klece.

Gólman: J. Beňovič

Kanadské bodování – 12:12 V. Karásek (O. Chovanec)

Trenér: D. Vlček


Sestava 1. kola poháru: T. Beneš, J. Beňovič, M. Seidler, J. Šprinc – J. Szurman, M. Zamarski, D. Kotzur, M. Hlaváč, M. Novotný, O. Keberle ©, M. Přindiš, L. Říhovský, O. Chovanec, P. Mintěl, J. Fanfrla, Š. Willaschek, V. Kocúr, D. Tichopád, D. Studník, T. Vicherek, O. Fojt

FBC Tigers Poruba 1 - 13 TJ Slovan Havířov

  • Neděle 20 srpna 2023 @ 15:00
  • Pohár Českého florbalu 1. kolo
  • Sportovní hala Krásné Pole
1
Odehráno
0
Výhry
0
Remízy
1
Prohry

Předchozí zápasy

20 Srp 23 15:00 POHÁR FBC Tigers Poruba v TJ Slovan Havířov 1 - 13