1

FBC Tigers Poruba

11
Moravskoslezská liga mužů 14. 10. 2023 @ 14:00 SH Bospor Bohumín

Druhý zápas s Pemou byl o poznání gólovější, hned v první minutě z první akce otevřel skóre Hlaváč, ke kterému se do konce první třetiny přidal Fanfrla a Novotný, který zaznamenal premiérový gól v áčku. Druhá třetina pokračovala ve stejném tempu a na 5:0 v půli zápasu zvyšoval Grzymek a Keberle. Přestože skóre vypadalo jednoznačně, soupeř měl nemálo šancí a před odchodem Šprince na lavičku statistické centrum napočítalo 14 zásahů. Do brány se tak poprvé v lize podíval i Beneš, to však nijak nebránilo pokračování v gólovém představení. Do zaznění druhé sirény ještě navýšil Přindiš a Karásek. Třetí třetina proběhla v úplně stejném tempu a další branky připsali Kotzur, Vicherek, Karásek a Fanfrla. Konečné skóre 11:1 ukazuje jasnou nadvládu, první polovina však tak jasná nebyla. Víkend celkem za šest, příště na Čeladné!

Kanadské bodování – 0:36 M. Hlaváč (J. Filipčík), 10:25 J. Fanfrla (J. Filipčík), 10:53 M. Novotný, 14:49 M. Grzymek (J. Vajda), 19:11 O. Keberle (J. Filipčík), 21:28 M. Přindiš, 24:42 V. Karásek, 26:57 D. Kotzur (O. Chovanec), 29:37 T. Vicherek (D. Kotzur), 30:35 V. Karásek (D. Tichopád), 38:41 J. Fanfrla (M. Hlaváč)

Gólmani: J. Šprinc (od 20:57 T. Beneš)

Sestava: J. Šprinc, T. Beneš – D. Kotzur, M. Hlaváč, M. Novotný, O. Keberle ©, M. Přindiš, L. Říhovský, O. Chovanec, J. Vajda, V. Karásek, J. Fanfrla, D. Tichopád, D. Studník, T. Vicherek, J. Filipčík, M. Kapec, M. Grzymek

Trenér: D. Vlček

S.K. P.E.M.A. OPAVA B 1 - 11 FBC Tigers Poruba

• Sobota 14 října 2023 @ 14:00