15

SKP Nový Jičín – FBK Frenštát

2
Moravskoslezská třída mužů 15. 10. 2023 @ 12:30 SH SOŠ Dopravní Ostrava

Poslední krůček pro zkompletování plného počtu bodů stál před muži zhruba od 12:30, kde na první branku se tentokrát čekalo jen necelé dvě minuty. Brankový účet (pozn. autora – doslova, při sepisování kanady jsem měl strach, že mi dojde Word), otevřel Tichopád, následován dvojí trefou Kocúra, Keberlem a Novotným a konec první třetiny ukazoval na světelné tabuli příznivé skóre 5:1. Druhé dějství pokračovalo stejným tempem a po trefách Fojta, dokončeného hattricku Kocúra (kterému pořád jen těžko uvěřit), Vicherka a Willascheka se také dostal do brány poprvé v lize Koziorek. Beňovič moc práce neměl, ale co musel, to lapil. Konec druhé třetiny ještě byl pozastaven timeoutem hostů, to však tygří gólostroj nijak nezastavilo. Naopak, třetí nejgólovější třetinu se pokračovalo v koncertu a na konečných 15:2 se dalšími trefami zaznamenali Tichopád, hattrick zkompletoval ještě do té doby gólově nepolíbený Říhovský a v poslední minutě utkání také Novotný.

Kanadské bodování – 1:54 D. Tichopád (P. Mintěl), 2:07 V. Kocúr (O. Fojt), 3:12 O. Keberle (Š. Willaschek), 10:22 V. Kocúr (O. Keberle), 11:21 M. Novotný, 15:55 O. Fojt (O. Keberle), 17:49 V. Kocúr (O. Keberle), 18:04 T. Vicherek (O. Keberle), 21:49 Š. Willaschek (O. Keberle), 24:15 D. Tichopád (Š. Willaschek), 25:03 L. Říhovský (M. Zamarski), 27:59 L. Říhovský (M. Keberle), 33:11 L. Říhovský (O. Keberle), 33:18 M. Novotný, 35:23 M. Novotný (O. Fojt)

Gólmani: J. Beňovič (od 18:04 L. Koziorek)

Sestava: J. Beňovič, L. Koziorek – M. Keberle, M. Zamarski, M. Novotný, O. Keberle, L. Říhovský, P. Mintěl, Š. Willaschek, V. Kocúr, D. Tichopád, T. Vicherek ©, P. Schmidt, O. Fojt

FBC Tigers Poruba 15 - 2 SKP Nový Jičín – FBK Frenštát

• Neděle 15 října 2023 @ 12:30