Články

VÍKENDOVÉ PREVIEW | ÁČKO hraje v Ostravě, představí se oba týmy elévků!

MUŽI A: Áčko konečně v Ostravě! Už o nejbližší sobotě se naši muži představí u Futura na Varenské, kde je čekají dva velmi důležité zápasy.

Půl hodiny před polednem naše Áčko čeká odveta proti týmu Bazinga Ostrava. Náš tým bude mít, co vracet neboť v prvním letošním zápase podlehl svému sobotnímu soupeři 2:3. V současné době se tým Bazingy nachází na osmém místě tabulky 6 bodů za týmem Tigers. Se sedmnácti kanadskými body se náš soupeř spoléhá především na Vojtěcha Vandrola. Ten však není jediným nebezpečným hráčem tohoto týmu, což vím velmi dobře, neboť ve svých řadách má také dva ex-tigers hráče v podobě Kryštofa Čeporana a Matěje Zamarského.
Přesně ve dvě hodiny se nám do cesty postaví dosavadní lídr soutěže FrenFlorbal. Ten do zápasu vstoupí se šňůrou 5 vyhraných zápasů náskokem 6 bodů před našim týmem (ovšem s dvěma zápasy navíc). Pokud se bude opakovat první vzájemný zápas (remíza 3:3), tak nás čeká velmi napínavé, rychlé a florbalové utkání ve vysokém tempu. Na pozoru musí být obrana Tygrů hlavně před Patrikem Klepáčem, který s 18 body vede „kanadu“ svého týmu.
Vše výše zmíněné napovídá, že na Vás na Varenské čekají dva velmi vyhrocené a kvalitní zápasy, které si určitě nechcete nechat ujít! Dojděte nás opět podpořit, celou sezónu jste skvělí a teď Vás budeme potřebovat o to více!

ELÉVCI: Tým čených se představí v nedalekém Krásném Poli a tým oranžových se vypraví do Petrovic u Karviné.