4

FbC Frýdek-Místek B – Palkovice

2
Moravskoslezská třída mužů 6. 1. 2024 @ 15:00 SH ZŠ Čeladná

Druhý zápas nás čekal po jednozápasové pauze a důležité bylo zapomenout na posledních pár minut prvního zápasu. Nezačalo to moc dobře, když jsme šli ve 4. minutě do oslabení. To se nám ale podařilo ubránit a v 10. minutě nás poslal do vedení V. Kocúr (O. Fojt), který vypálil z otočky. O minutu později se ale radoval i náš soupeř (FbC Frýdek-Místek – Palkovice). Po pár sekundách jsme ale dostali šanci přesilové hry my a po krásné krosové přihrávce propálil vše co mu stálo v cestě M. Novotný (Š. Willaschek) a potvrdili jsme, že nám nejlepší úspěšnost v přesilovkách patří právem a ne nadarmo je trénujeme. Ve druhé třetině jsme se přes předvedenou hru se spoustou šancí nedočkali ani jednoho gólu a na obou stranách úřadovali skvělými zákroky golmani a nejen v této třetině náš J. Beňovič podržel. Cílem bylo pokračovat v dobrém výkonu a začít proměňovat šance, čehož se minutu po startu 3. třetiny chopil Š. Willaschek (V. Kocúr), když mazácky přehodil golmana a lehce nás uklidnil. Další uklidnění přinesl opět V. Kocúr, když po vybojovaném míčku od Š. Willascheka nekompromisně vymetl šibenici a donutil soupeře k timeoutu. Soupeři jsme ještě bohužel dovolili snížení, ale konec jsme si pohlídali a do sbírky jsme přidali další 3 body.

15 Říj 23 9:00 MUŽI B FBC Tigers Poruba v FbC Frýdek-Místek B – Palkovice 5 - 2
06 Led 24 15:00 MUŽI B FBC Tigers Poruba v FbC Frýdek-Místek B – Palkovice 4 - 2
17 Bře 24 10:20 MUŽI B FBC Tigers Poruba v FbC Frýdek-Místek B – Palkovice 4 - 0