6

FBC Honey Badgers F-M

4
Moravskoslezská liga mužů 14. 10. 2023 @ 10:15 SH Bospor Bohumín

Do prvního utkání proti Honey Badgers jsme se soustředili především na kvalitní bránění a postupný útok, což se nám po celou dobu dařilo. První odměna přišla v podobě přesilové hry z hole Chovance a skóre bylo otevřeno. Tenhle gól byl jediný, co se dal v první třetině vidět. Druhé dějství už bylo o poznání akčnější. Nejprve jsme v 16. minutě obdrželi vyrovnávací gól, do konce části se však skóre ještě 4x měnilo. Nejdřív navrátil vedení Kapec, navýšil Grzymek, po trestu Fanfrly však přišlo snížení a následné vyrovnání a do posledních 12 minut se šlo za stavu 3:3. O vedení jsme i přišli, další trest si zapsal Kapec, srovnání v náš prospěch zařídil Filipčík. Soupeř se však pravděpodobně s bodem smířit nechtěl a bral všechno nebo nic, protože i za remízového stavu odvolal soupeře. Při výborném napadání však Hlaváč trestal chybnou rozehrávku a po vyhraném buly Vajda s trochou štěstí pojistil na konečných 6:4. Trochu malý vykřičník začíná svítit u bránění vlastního oslabení, na druhou stranu se můžeme pochválit za bránění v plném počtu mužů na hřišti. Přestože měl soupeř více střel, utkání jsme díky mnoha blokům, zdi v bráně a nakonec i dárku v podobě odvolaného gólmana dotáhli ke třem bodům. Netradičně v černých dresech tedy vítězně.

Kanadské bodování – 10:41 O. Chovanec (M. Hlaváč), 18:33 M. Kapec (M. Hlaváč), 19:59 M. Grzymek, 36:53 J. Filipčík (M. Hlaváč), 38:52 M. Hlaváč, 38:58 J. Vajda

Gólman: J. Šprinc

Sestava: J. Šprinc, T. Beneš – M. Přindiš, D. Kotzur, M. Hlaváč, M. Novotný, O. Keberle ©, L. Říhovský, O. Chovanec, J. Vajda, J. Fanfrla, D. Tichopád, D. Studník, T. Vicherek, M. Grzymek, V. Karásek, J. Filipčík, M. Kapec

Trenér: D. Vlček

FBC Tigers Poruba 6 - 4 FBC Honey Badgers F-M

• Sobota 14 října 2023 @ 10:15