Články

VÍKENDOVÉ PREVIEW | Mužské „BÉČKO“ bude háji třetí místo doma na Dopravce; starší žáci se představí na Dubině!

MUŽI B: Béčko se první únorovou neděli představí na domácí palubovce na Dopravce, kde je čekají dva naprosto odlišní soupeři.

V prvním zápase se výběr trenéra Džubinského střetne s neoblíbenou Anakondou, kdy se vítěz zápasu zápasu bude radovat s prozatimního třetího místa v tabulce. Tým soupeře vedený především Jakubem Kodešem (21 G/A) bude chtít navázat na předchozí vzájemný zápas, který Anakonda vyhrála poměrem 5:2. Naopak naše béčko bude chtít tohle prokletí zlomit a opírat se mohou o své přesilovky (41,18% – nejvyšší úspěšnost v lize) v kombinaci s vysokým počtem trestných minut soupeř (52 minut – druhý nejvyšší počet v lize).

Druhý zápas náš B-Tým čeká souboj s posledním týmem tabulky – KTG Bruises Opava C, který prozatím prohrál všech 10 zápasů. Tigers nesmí však nic podcenit, protože i tým soupeře má ve svém týmu několik skvělých individuálních hráčů, a tak navázat na vysoké vítězství 11:1 z posledního vzájemného utkání nebude vůbec jednoduchý úkol.

Jisté je, že nás čekají dva napínavé zápasy a i mužské Béčko bude potřebovat Vaši podporu při posledních domácích zápasech sezóny!

STARŠÍ ŽÁCI: Nadstavba přeboru starších žáků začíná a starší žáky čekají hned na úvod zajímavé zápasy. V prvním ranním zápase na Ostravské Dubině je čeká B-Tým Vítkovic, který v základní části skončil pouze dva body nad našimi staršími žáky. V druhém zápase uvidíme souboj s vítězem základní části skupiny A – FbC Coyotes Jablunkov.

Neváhejte tak přijít podpořit starší žáky na Dubinu! Pokud však nemůžete dorazit, nezoufejte, oba zápasy budou vysílány na videoplatformě Českého florbalu . Pokud se rozhodnete využít této možnosti zvolte jako Váš oblíbený klub ten náš a 10% z předplatného půjde na podporu klubu.