Články

ROZHOVOR | Prezident klubu „Plánujeme novou sportovní halu; cílem pro muže je Divize!“

V dalším díle ze série rozhovorů se vypravíme do řad vedení klubu a to hned na tu nejvyšší židli, neboť na otázky odpovídal čerstvý prezident klubu a trenér A-týmu Dušan Vlček.


Jako nového prezidenta se ptáme, co nás může v nejbližší době čekat?

Cítím, že máme před sebou skvělou příležitost provést v klubu skutečné změny a posunout věci na vyšší úroveň.

Co máte v plánu v oblasti vytvoření lepších podmínek pro klub?

Chci, aby náš klub měl tréninkové zařízení, které je na špičkové úrovni. Máme v plánu několik zlepšení, od modernizace vybavení až po novou sportovní halu – Tigers Arénu.  A to není vše – vím, že klíčovým prvkem jsou naši trenéři. Budeme investovat do jejich vzdělávání a rozvoje.

To je velký krok! Jaké jsou vaše představy a jaký je plán realizace?

Je to nepochybně obrovský projekt, ale věřím, že je to nezbytný krok k posílení našeho klubu a poskytnutí lepších podmínek pro všechny naše členy. Chceme postavit moderní halu, která bude mít všechny potřebné vybavení pro tréninky i zápasy. Co se týče realizace, budeme potřebovat pomoc všech – členů, rodičů, trenérů a příznivců. Je to náš společný sen a věřím, že společnými silami ho dokážeme uskutečnit.

Jak může komunita přispět k tomuto projektu?

Každá pomoc je vítána! Ať už je to dobrovolnická práce při stavebních pracích, finanční příspěvky, nebo třeba pomoc s organizačními úkoly. Každý, kdo chce přispět, může kontaktovat naše klubové zástupce, a my uvítáme každou ruku k dílu.

A co práce s mládeží?

Mládež je naše budoucnost! Chceme nastavit novou koncepci tréninku, která bude založena na nejnovějších poznatcích v oblasti sportovního vývoje. Každá věková kategorie bude mít jasně definované cíle a metody tréninku.

Jak hodláte zvýšit členskou základnu?

Věřím, že když budeme nabízet kvalitní tréninky, vzdělávací programy a skvělé komunitní akce, přilákáme nové členy. Mým cílem je dosáhnout počtu 500 členů a jsem si jistý, že to dokážeme.

A jak vidíte budoucnost A-týmu mužů?

Máme ambiciózní cíl – postoupit do DIVIZE. Vím, že to bude vyžadovat mnoho práce, ale jsem přesvědčený, že s naším týmem, trenéry a podporou fanoušků to dokážeme.

Děkuji za váš čas a těšíme se na novou éru našeho sportovního klubu pod vaším vedením!

Děkuji. Věřím, že společně napíšeme novou kapitolu historie našeho klubu!