Články

VÝSLEDKY | Áčko i béčko připisují po třech bodech, stejně jako starší žáci!

MUŽI A: Poslední výjezd kalendářního roku 2023. Po měsíční přestávce nás čekal poslední výjezd, tentokrát do Opavy, kde jsme měli změřit síly proti týmům z opačných konců tabulky. Jak zápasy probíhaly najdete v sekci zápasových reportů, případně na odkazu níže:

A-TÝM vs JABLUNKOV (9:2)

A-TÝM vs ROŽNOV (4:7)


MUŽI B: Sobotní odpoledne se neslo ve znamení výjezdu do neoblíbeného Paskova a navíc na nás čekaly 2 silné týmy domácího Paskova C a dosud neporaženého 1. SFK Havířov B. Oba týmy nás navíc na stejném místě minule porazily. Průběh jednotlivých zápasů čtěte v sekci zápasových reportů.


STARŠÍ ŽÁCI: V sobotu odehráli starší žáci své poslední dva zápasy základní skupiny. První zápas proti ORCA KRNOV – BRUNTÁL po dobrém výkonu v útočné fázi skončil 10:5 pro náš tým. V druhém zápase proti ORCA KRNOV bojovali naši hráči o konečné druhé místo v základní fázi. Ještě v 28. minutě zápasu, kdy jsme vedli 4:3, to vypadalo velmi nadějně, ale po neskutečné čtyřminutovce mezi 29. a 34. minutou jsme nakonec odešli s porážkou 4:7. Každopádně hrát o druhé místo v závěru základní části je obrovský úspěch, s kterým na začátku sezóny nebylo počítáno a všem hráčům patří poděkování za odvedené výkony. V druhé části sezóny se náš tým starších žáků potká postupně s nejúspěšnějšími týmy skupin A i B přeboru Moravskoslezského kraje, takže držme klukům palce do dalších bojů. Na závěr díky Radimovi Beňovičovi, Jiřímu Fiedorovi za pomoc na střídačce a na zapisovatelském stolku, Alešovi Baslovi a Pavlovi Mintělovi za pomoc na zapisovatelském stolku.

  • Miroslav Keberle, trenér

ELÉVI ČERNÍ: V sobotu nás na ČPP aréně čekal velmi těžký turnaj ve společnosti domácího FBC Ostrava, Vikings Kopřivnice, Třince a Krnova. První zápas jsme zahájili právě proti domácím a hodně rychle jsme šli do vedení. Trochu i navzdory očekáváním jsme po první půli prohrávali pouze o gól a nutno říct, že po výborném výkonu. V druhé půlce jsme v paradním výkonu pokračovali, ale porazila nás jedna dvouminutovka, kde jsme na jednom hřišti bohužel dostali asi 5 gólů za sebou. Z prvního zápasu jsme tedy odešli poraženi, byť jsme předvedli možná úplně nejlepší výkon a málem jsme favorita a celkového vítěze turnaje zaskočili. Ve druhém zápase jsme si poradili s Krnovem, který jsme porazili i na posledním turnaji. Po delší pauze nás čekal další těžký soupeř z Kopřivnice. V zápase jsme možná i byli o něco lepší, ale neproměnili jsme spoustu šancí a chybělo i trochu toho štěstíčka, takže jsme nakonec odcházeli pouze s remízou 10:10. Poslední zápas na nás čekal Třinec. Tento zápas se nám bohužel vůbec nepovedl, vysoko jsme prohráli a navzdory zamotaným výsledkům jsme skončili až na 4. místě. Turnaj si určitě zasloužil lepší umístění, protože jsme herně v tak těžkých zápasech předvedli opravdu krásný výkon. Musím opravdu všechny pochválit, protože to je neskutečný progres. Skvělý výkon předvedli golmani – zvlášť Vítek Bittner v brance většinu turnaje doslova čaroval.
<span;>Velké díky patří všem hráčům a hlavně posilám z „oranžových“, kteří teda hráli výborně a výrazně nám pomohli k tak krásným výsledkům. Opět díky za podporu všech rodičů a fanoušků, díky kterým jsme opět zažili domácí atmosféru.