Články

SOUHRN VÝSLEDKŮ | Elévci vybojovali třetí místo; starší žáci bohužel bez bodu!

MUŽI C: INFORMACE DOPLNÍME POZDĚJI!


STARŠÍ ŽÁCI: V sobotu 09. 03. 2024 naši hráči odehráli další dva zápasy kategorie starších žáků, tentokráte v Horní Suché. V prvním zápase narazili a tým 1. SFK Havířov B. celý zápas byl spíše v režii našeho týmu, ale obrovské množství neproměněných gólových příležitostí nás připravilo o lepší výsledek. Konečné skóre 9:5 pro 1. SFK Havířov B.

V druhém zápase jsme hráli proti lídru soutěže týmu FbK Horní Suchá a tento nenechal nikoho na pochybách, proč je dosud neporažen. Naši hráči si dokázali vytvořit mnoho příležitostí, ale góly z nich bohužel nepadly. Naopak soupeř rychle a gólově trestal naše chyby v obraně.

  • Miroslav Keberle, trenér

ELÉVI – ČERNÍ:Sobotní ráno jsme se ve velmi skromném počtu vydali do Havířova na místní městkou halu. Čekal nás těžký turnaj obsazený týmy, které okupují horní příčky tabulky a většinu svých zápasů končí vítězně. V prvním zápase jsme se střetli s Českým Těšínem, se kterým jsme v „černých“ ještě tu čest neměli a nevěděli jsme tedy, co od soupeře čekat. Zápas začal trochu v ospalém tempu, ale dokázali jsme se probudit a do zápasu se dostat. V zápase jsme byli lepším týmem a vypracovali jsme si spoustu šancí. Bohužel nás zklamala, tak jako většinu sezóny, nepřesná koncovka. Zápas tedy navzdory naší herní i střelecké převaze skončil „pouze“ remízou, nicméně na pár maličkostí nebylo co vytknout a za předvedený výkon v zápase si všichni zaslouží pochvalu. Netradičně nás čekaly na turnaji dvě dvouzápasové pauzy, které pro nás často bývají doslova uspávací a po první takové pauze jsme se vrhli do zápasu se Sršni z Rožnova, kterým jsme měli co vracet, protože nás u nich doma porazili pouze o 4 góly v krásném vyrovnaném utkání. Dokázali jsme sice pokračovat v krásné hře, ale trochu se potvrdil účinek delší pauzy a na výsledkové tabuli na konci zápasu svítilo opět skóre o 4 góly lepší pro Rožnov. Další zápas nás opět čekal po pauze dvou zápasů proti favoritům turnaje ze Slovanu Havířov. Měli jsme možnost kouknout na jejich dřívější zápasy a válcovali týmy klidě o 20 a skoro až 30 branek. Změnili jsme tedy trochu taktiku a věděli jsme, že pokud budeme předvádět takovou krásnou hru, jako doposud, není to bez šance. A to se taky ukázalo. Havířov nás sice zdolal o 7 gólů, ale všichni jsme měli z takového výsledku radost a já, jako trenér, obrovskou radost z toho, co hráči předvedli na hřišti a že jsme téměř celý zápas dokázali plnit, to co jsme si řekli a se Slovanem jsme dokázali zahrát krásný vyrovnaný zápas. V posledním zápase na nás čekalo pořádající Torpedo Havířov. Pokračovali jsme v nastolené taktice a cílem bylo urvat si z tohoto dne aspoň jedno vítězství. Jestli jsem ostatní zápasy vnímal, jako vyrovnané, tak tento to ještě předčil. Hráči na hřišti nechali úplně vše co měli a odměnou jim byla otočka v posledních sekundách zápasu aTorpédo se nám tedy podařilo udolat o jeden gól. Vzhledem k takovým bitvám na hřišti jsme zapomněli řešit celkové pořadí na turnaji a při vyhlašování nás všechny příjemně zaskočilo krásné třetí místo, které je na takto vyrovnaném turnaji naprosto parádní. Nejvíce mě ale těší hra hráčů na hřišti a tohle byl jeden z nejlepších turnajů, co jsme dokázali odehrát. Mohl bych vyzdvihnout krásné individuální momenty hráčů, ale za tento turnaj bych chtěl poděkovat naprosto všem, protože každý si našel to své a společně jsme to spojili v nádherný výkon. A samozřejmě děkujeme fanouškům/rodičům za podporu a těšíme se na další turnaj.

  • Marek Novotný, trenér

ELÉVI – ORANŽOVÍ: INFORMACE DOPLNÍME POZDĚJI!