Články

SOUHRN VÝSLEDKŮ | Ačko veze z Čeladné 4 body; mladší žáci slavili v Opavě druhé místo!

MUŽI A: Áčko v sobotu potřetí v řadě pouze za čtyři body. Áčko v sobotu potřetí v řadě pouze za čtyři body. Průběh zápasů tradičně najdete v zápasových reportech:

REPORT: 12:1 vs FBC Coyotes Jablunkov

REPORT: 2:2 vs 1.FBK Sršni Rožnov P/R C Legnedy


MUŽI B: Stejný víkend hrálo také druhé mužstvo mužů, kteří v neděli zajížděli do Malých Hoštic, kde z třetího místa se pokoušeli atakovat v přímém souboji soupeře nad nimi, tedy Paskov a SFK Havířov. Průběh zápasů tradičně najdete v zápasových reportech:

REPORT: 6:2 vs PASKOV SAURIANS

REPORT: 7:9 vs 1.SFK Havířov B


DOROSTENCI: INFORMACE DOPLNÍME POZDĚJI!


MLADŠÍ ŽÁCI ČERNÍ: V Opavě tým mladších žáků – Černí odehrál 4 zápasy. Vzhledem ke stejnému termínu turnaje mladších žáků FBC Tigers Poruba – oranžoví v Bílovci byl tým v Opavě doplněn také o hráče z řad elevků. Začínalo se dost brzo – v 8:00 hodin a tradičně se kluci na 1. zápas ještě úplně neprobudili, střely do branky nepadaly a tak prohráli s domácím S.K. P.E.M.A. Opava 1:4.

Další zápasy už nabídly zcela opačný obrázek hry a kluci napravili výkon z prvního zápasu, neboť zbývající zápasy již s přehledem vyhráli:

FBC TIGERS PORUBA – ČERNÍ vs. 1.FK Ostrava Jih 14:0

FBC TIGERS PORUBA – ČERNÍ vs. 1.MVIL Ostrava 7:2

FBC TIGERS PORUBA – ČERNÍ vs. PASKOV Saurians 10:0

Celkový poměr 3 výher a 1 prohry je super a vynesl krásné druhé místo na tomto turnaji. Gratulujeme 🙂

  • Alice Urbánková, fanynka

MLADŠÍ ŽÁCI ORANŽOVÍ: V sobotu 2. 3. 2024 odehráli naši mladší žáci oranžoví další turnajové zápasy, tentokrát ve sportovní hale Bílovec. Vzhledem k vysoké nemocnosti hráčů jsme byli nuceni doplnit mužstvo o 3 hráče z elévů, a i přesto jsme nakonec měli k dispozici pouze 9 hráčů do pole a jednoho brankáře. S touto sestavou bylo hlavním cílem na turnaji získat další zápasové zkušenosti a v podstatě pojmout tyto zápasy jako jakousi formu nadstandardního tréninku.

První zápas s týmem Spartak Bílovec začínal již časně ráno v 8:00 hodin, což se projevilo celkem ospalým výkonem našeho mužstva, kdy se soupeř dostával do častých střeleckých příležitostí, z čehož pramenily obdržené branky, čemuž nemohl dokázat zabránit ani soustředěný výkon našeho brankáře, takže jsme zápas nakonec prohráli 1:6. Do dalšího zápasu s mužstvem Českého Těšína jsme se hráče snažili mnohem více namotivovat, hráči byli daleko důraznější v osobních soubojích, dařila se i kombinační hra s častou střelbou a i přesto, že jsme nakonec zápas prohráli poměrem branek 2:7, byl celkový dojem z předvedené hry velmi dobrý a hráči za předvedený výkon dostali od nás trenérů pochvalu. Poslední dva zápasy se proti nám postavili tabulkově silní soupeři 1. SC Bohumín a 1.SFK Havířov, a i přes srdnatý výkon našich mladých (malých) hráčů jsme postupně podlehli zmíněným soupeřům 0:9, resp. 0:10.

Celkově hodnotíme vystoupení našeho velmi nezkušeného mužstva tak, že doufáme, že odehrané těžké zápasy hráče výkonnostně posunou, alespoň my trenéři v to věříme. Rádi bychom moc poděkovali hráčům z kategorie elévové a jejich rodičům, že si udělali čas a pomohli nám, abychom vůbec daný turnaj mohli odehrát a pozor, vedli si na výbornou, vzhledem ke skutečnosti, že nejsou zvyklí hrát v pěti hráčích v poli a na tak velkém hřišti. Zvláštní poděkování patří našemu brankáři Marku Sýkorovi, že odchytal všechny zápasy a neváhal čelit v podstatě nepřetržité „dělostřelbě“ ze strany soupeřů. Rovněž děkuji Jonáši Beňovičovi za jeho podporu a cenné připomínky v průběhu celého turnaje. V neposlední řadě patří velké díky našim fanouškům za neúnavnou podporu v průběhu celého turnaje.

Výsledkový servis:

FBC Tigers Poruba oranžoví : FBC Spartak Bílovec 1:6

FBC Bartosini Český Těšín : FBC Tigers Poruba oranžoví 7:2

FBC Tigers Poruba oranžoví : 1.SC Bohumín 98 0:9

1.SFK Havířov bílí : FBC Tigers Poruba oranžoví 10:0

  • Jiří Fiedor, trenér