Články

VÍKENDOVÝ PROGRAM | AČKO NAPOSLEDY DOMA! Představí se také přípravka, B-tým a dorost.

MUŽI A | NAPOSLEDY DOMA! Boj o postup se chýlí ke konci a my VÁS budeme potřebovat!
V tradičním čase 9:00 při pořádaných utkáních čeká na naše Áčko v sobotu úvodní vhazování zápasu s S.K. P.E.M.A. Opava B.
První sobotní soupeř se momentálně nachází s 12 body na devátém místě soutěže, ovšem se třemi výhrami z posledních zápasů. A ačkoliv první vzájemný zápas dopadl jednoznačným výsledkem 11:1, tak není radno Opavu podceňovat. Ve svém kádru mám několik šikovných hráčů, o čemž vypovídá, že kanadské bodování svého týmu vedou hned tři hráči shodně s 10 body. Pro porovnání je však dobré uvést, že v týmu Tygrů 10 a více bodů má hned 7 hráčů.
Druhý soupeř v podobě FK Gůfuň Nový Jičín minulý měsíc právě Opavě podlehnul 1:4, ovšem Tigers s ním mají nevyřízené účty. Poslední vzájemný zápas v Rožnově totiž i přes slibné vedení 3:0 dokázali hráči Nového Jičína otočit a Tygři už ze závěrečného drtivého tlaku vytěžili pouze gól a remízu 4:4. V současné době se Gůfuň nachází na 7. místě s 23 body a jedinou výhrou v posledních 5 zápasech. Útok soupeře stále vede Oliver Rusev, který je s 25 body nejnebezpečnějším Gůfuňem.
Náš A-Tým jednoznačně míří za šesti body, ale k tomu vás bude potřebovat. Dorazte tak na „domácí Dopravku“ a nenechte si ujít kvalitní florbal ve dvou zápasech proti Opavě (9:00) a Novém Jičínu (12:45).

VÍKENDOVÝ PROGRAM | Kromě Áčka uvidíme v akci B-Tým, dorostence a přípravku.
Mužské Béčko odehraje další dva zápasy na Čeladné, kde od osmé ráno vyzvou SKP Nový Jičín – FBK Frenštát a v 10:20 B-Tým FbC Frýdek-Místek.
Dorostence a jejich zápasy proti 1. SC Bohumín 98 – florbal a TJ Slovan Havířov budete moci v sobotu sledovat na videoplatformě Českého Florbalu!
A naši nejmenší se představí po delší době ve Stonavě, kde budou chtít navázat na výborné výkony ze zbytku sezóny.