Články

VÍKENDOVÝ PROGRAM | Áčko hraje na Čeladné; představí se také dorost a mladší žáci!

První listopadový víkend bude nabitý zápasy, neboť se představí hned tři kategorie.


Veledůležitý dvojzápas čeká na mužské „áčko“ první listopadovou neděli, neboť se na Čeladné utkají s dalšími týmy, které jednoznačně usilují o postup.
Hned v osm hodin ráno je čeká střet s domácím FrenFlorbal, který v dosavadních 4 zápasech posbíral 9 bodů za 3 výhry a jednu prohru, která přišla v minulém kole proti našemu druhému soupeři Florbalový klub Český Těšín.
S Těšínem se naši muži utkají v 10:30 a budou usilovat o ukončení vítězné série soupeře, který své úvodní dva zápasy sezóny vyhrál.
My vám tak můžeme slíbit dva velmi kvalitní, které budou probíhat ve vysokém tempu již od úvodního hvizdu! Proto si neváhejte v neděli přivstat a přijet naše muže na Čeladnou podpořit!

Dorostenci se v sobotu představí na Ostravské Sareze, kde je čekají zápasy s Ostravou JIH a Salibandy Club Ostrava a utkají se tak se svými nejbližšími sousedy v tabulce, což nám může napovědět, že nás čekají poměrně vyrovnané zápasy.

Mladší žáci oranžoví se mohou těšit na parketa na domácí Dopravce, kde je čeká od 9:00 další turnaj. Přijďte kluky a holky podpořit do Vítkovic!
Jejich kolegové z týmu černých pocestují na halu Slavii v Havířově, kde jejich první zápas startuje již v 8:35. Jejich zápasy můžete sledovat na videoplatformě Českého florbalu (ceskyflorbal.tv) – pokud při registraci zvolíte jako oblíbený klub ten náš, podpoříte právě náš tým 10% z výše předplatného.