Články

SOUHRN VÝSLEDKŮ | Mužské „céčko“ i přípravka berou dvě vítězství!

O posledním říjnovém víkendu se nám představily dvě kategorie, mužský C-Tým a přípravka. Oba týmy shodně odehrály 3 zápasy a získaly 2 výhry. Jak to viděli přímí účastníci zjistíte níže.


MUŽI C: V neděli se utkal C-tým Tigers Poruba v Bolaticích s týmy Mvilu, Hlučína a Letky První zápas proti Letce Tigers suverénně zvládlo s výsledkem 12:4 a pomstilo tak předchozí prohru z úvodního turnaje sezóny. Druhý Zápas proti Mvilu byl boj o každý míček a i přes značně úsilí našich hráčů, kdy jsme v posledních minutách zápasu snížili stav z 3:6 na 5:6 nám ani powerplay ale bohužel nestačilo, abychom dovedli zápas alespoň do remízového konce. Poslední zápas proti Hlučínu se opět sehrál v režii Tigers, od začátku jsme si vybudovali 2 gólový náskok a v průběhu zápasu nepustili soupeře k vedení. Je nutno vyzdvihnout výkon Jonáše Beňoviče, který vychytal nesčetné pokusy o snížení náskoku, brakové akce a střely z dálky a nechal hráče Hlučína se radovat z gólů pouze jednou.

  • Vojtěch Žáček, hráč

PŘÍPRAVKA: Sobota 28.10.2023 vyzněla svátečně nejen pro naši zemi, ale i pro všechny hráče přípravky a fanoušky FBC TIGERS PORUBA. I přes nedostatky v pořádání turnaje,  kdy díky našim mužům v pátek a rychlé organizaci dopravy malých branek z naší haly na Pustkovci mohl být turnaj odehrán, naši hráči odehráli fantastická utkání. Již první zápas proti týmu 1. SC Vítkovice Tygříci potvrdil zlepšující se hru nejen v útoku, ale i v obraně a vítězství 5:4 bylo naprosto zasloužené. Druhý zápas proti 1. SC Vítkovice Lvíčata byl velice bojovný a náš tým v něm opět vyhrál, tentokrát 6:4. Poslední zápas s 1. SC BOHUMÍN 98 byl vlastně finálovým zápasem celého turnaje. Hra se přelévala nahoru a dolů a oba týmy se přetahovaly o vítězství. Nakonec, i přes velkou střeleckou převahu našeho týmu, se radovali hráči z Bohumína v brankovém poměru 3:2. I přesto patří našim borcům a jejich trenérkám velký dík za reprezentaci našeho klubu. Velkou kaňkou na celém turnaji byla jeho organizace týmem TORO SALIBANDY, který nejenže nesestavil svůj tým a odehrálo se tím pádem pouze 6 zápasů, ale i ukončení turnaje bez vyhlášení a alespoň malé odměny pro hráče. Jsem hrdý na náš klub, jakým způsobem přistupuje k organizaci turnajů mládeže a díky všem, kteří klubu v tomto pomáhají.

  • Miroslav Keberle, trenér