Články

SOUHRN VÝSLEDKŮ | Áčko po dvou výhrách zpět v boji o postup; Béčko s dvěma čistými konty a přípravka ovládla turnaj ve Stonavě!

A-TÝM: Áčko si o víkendu vychutnalo domácí utkání proti Opavě a Novému Jičínu. Po dvou výhrách a následujícím zaváhání Českého Těšína stáhli muži ztrátu na zmíněného soupeře na jediný bod a před vzájemným utkáním je stále o co hrát.

Jak probíhaly sobotní zápasy si můžete přečíst níže v tradičních reportech našeho všestranného Hanyse Šprince:

REPORT: 7:2 vs S.K. P.E.M.A. Opava B

REPORT: 3:2 vs FK Gůfuň Nový Jičín 

FOTOGALERIE ZDE: Děkujeme Lucce Janírkové a Denči Kuchařové


B-TÝM: Napodobit své mužské kolegy se vydal v neděli na Čeladnou také B-Tým. Prozradíme, že se jim to povedlo náramně i s dvěma čistými konty.

Hanys nelenil ani v neděli a vše podstatné vám přináší i ze zápasů Béčka, a že je co! Drama netradičních vyloučení, červené karty nebo zážitků z cest si přečtěte níže:

REPORT: 8:0 vs SKP Nový Jičín – FBK Frenštát

REPORT: 4:0 vs FBC Frýdek-Místek B – Palkovice


DOROSTENCI: Dorostenci odehráli své další zápasy 16. 03. 2024 s výsledky SFK Havířov B – FBC TIGERS PORUBA 13:0 a Z.F.K. Petrovice – FBC TIGERS PORUBA 10:3. I přes nepříznivé výsledky se již začíná projevovat práce, kterou kluci odvádějí od září 2023 a během obou zápasů bylo vidět mnoho našich pěkných útočných akcí. Bohužel se nám v obraně a při zakládání útočných akcí nevyhýbají individuální chyby vycházející z nedostatečných zápasových zkušeností, kterých naši soupeři dokáží využít. Každopádně je vidět v každém zápase herní posun všech hráčů a příprava v tomto 0. ročníku se projeví, jak pevně věřím, v následujících sezónách.

  • Miroslav Keberle, trenér

PŘÍPRAVKA: Přípravka podruhé v řadě první! V neděli 17.3. po jarních prázdninách, a tím pádem bez tréninků, jsme se vypravili na turnaj do Stonavy. Naši tygříci ve všech zápasech opět ukázali v čem je jejich síla a to, ve spolupráci a vzájemné podpoře. Úkol do prvního zápasu byl jasný. Gólmankovi Kubovi není dobře, uděláme vše pro to, aby na něj šlo co nejméně střel. Úkol byl splněn na jedničku😉. Kubův stav se bohužel zhoršil a tak odjel domů, do postýlky. Tímto ho moc zdravíme😊. Roli gólmana do druhého zápasu na sebe vzal, i přes lehké obavy, Filip S. a úkolu se zhostil na výbornou👍. Ve třetím a čtvrtém zápase si do brány klekla naše skvělá Lili a nutno říct, že její zákroky, především ve třetím zápase, nás mnohdy zachraňovaly. Tento zápas byl pro tygříky lehce kritický, byla znát únava jak z různých prázdninových aktivit, tak z dlouhých přestávek mezi zápasy. Tygříci se dokázali zvednout a i tento zápas dotáhnout do vítězného konce. Ve čtvrtém zápase už to byli zase naši tygři a s přehledem si došli pro celkovou výhru v turnaji😍. Děkujeme všem za předvedené výkony a fanouškům za fandění a dovoz dětí na turnaj.

  • Radka Keberlová, trenérka