Články

VÍKENDOVÝ PROGRAM | Áčko v Bohumíně; představí se také C a B-tým i přípravka!

Po úvodních domácích zápasech se mužské Áčko vypraví do nedalekého Bohumína, kde je už v sobotu čekají další dva zápasy MS ligy.
V prvním zápase je čeká tým FBC Honey Badgers F-M, který z prvních dvou zápasů vybojoval plný počet bodů a drží prozatimní druhé místo tabulky. Opačně na tom je druhý mužský soupeř, B-tým S.K. P.E.M.A. Opava, který na první body teprve čeká.
Jisté je, že nás zase čekají kvalitní zápasy, které si nechcete nechat ujít a proto neváhejte dorazit muže podpořit do Bohumína!

Béčko se o první body do tabulky porve v neděli na domácí palubovce na Dopravce, kde se utká s B-týmem FbC Frýdek-Místek a následně s SKP Nový Jičín.

Céčko čekají úplně první zápasy v nově vytvořené soutěži, kde odehrají tři utkání systémem 3+1. Postupně si zahrají s C-týmy FBC Letka – florbalový klub a MVIL Ostrava a na závěr s B-týmem Florbal Hlučín.

Taktéž přípravku čeká první turnaj v nové sezóně. V Českém Těšíně odehrají utkaní s FBC Letka – florbalový klub, FBC Český Těšín, TJ Slovan Havířov a Z.F.K. Petrovice.